JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение

Deň bezpečného internetu SID 2009

Medzinárodný Deň bezpečného internetu (Safer Internet Day) je pre rok 2009 stanovený na 10. február. Oslavujú ho mladí ľudia v 65 krajinách sveta. Pri tejto príležitosti projekt Zodpovedne.sk organizuje podujatie v Polus City Center v Bratislave, ktoré začína o 11.30 hodine v hlavnom vestibule. Počas podujatia ocení zástupca Ministerstva vnútra Slovenskej republiky výhercov súťaže Cookie.sk.

Odprezentuje sa nový televízny spot na tému online šikanovanie. Program doplní vystúpenie majstrov Českej republiky v beat boxe a súťaže pre deti a mládež so zaujímavými cenami. Hlavnou myšlienkou dňa je propagovať bezpečné a zodpovedné používanie internetu, mobilov a nových technológií.

Pre odbornú verejnosť sme pripravili okrúhly stôl, ktorý sa uskutoční dňa 3. februára 2009 v Bratislave. Témou diskusie je online šikanovanie. Pozvanie prijali zástupcovia ministerstiev (Ministerstvo školstva, kultúry), predstavitelia tretieho sektora (Unicef, Palackého Univerzita Olomouc), súkromného sektora (Microsoft, Telefónica O2 a mnohí ďalší). Zapojiť sa môže každý, prostredníctvom četu na portáli www.cas.sk.

Príďte do Polusu a oslávte Deň bezpečného internetu spolu s nami!

Dominika Weissová, Ondrej Bialko