JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Deň bezpečného internetu 2011

Deň bezpečného internetu 2011

8. ročník Dňa bezpečného internetu sa bude oslavovať 8. februára 2011 vo viac ako 60-tich krajinách sveta a tento rok budú hlavnou témou „virtuálne svety“.

V Európe aj mimo nej budú tisícky aktivít pripomínať, ako sa ľudia prezentujú na internete, či už na sociálnych sieťach, zoznamovacích stránkach alebo v online hrách. Byť online a byť pripojený za každých okolností sa stalo kľúčovým cieľom pre dnešnú mládež. Ak sa tak nestane, sú ohrození vylúčením z kolektívu.

 Ako si ľudia tvoria svoju online identitu? Aký je sociálny dopad života vo virtuálnom svete na ich reálny život? Aký je rozdiel medzi identitou, ktorú ľudia prezentujú na internete a identitou v reálnom živote? Všetky tieto otázky si budeme klásť na Dni bezpečného internetu.

30 národných centier medzinárodnej siete INSAFE a partneri vo viac ako 35 krajinách spoja mládež a dospelých v spoločných aktivitách na miestnej, regionálnej, národnej a online úrovni. Pozrite si klip k tohtoročnému Dňu bezpečného internetu a nezabudnite: Internet je viac ako hra, je to tvoj život!

eSlovensko, o.z.


Media