JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение

Deň bezpečného internetu sa blíži, posledná šanca zapojiť sa!

Poznačte si do svojho kalendára! Deň bezpečného internet sa blíži a my sa ho nemôžeme dočkať. Pozývame vás osláviť s nami 8. február 2011, navštívte stránku (www.sidfair.org) a kontaktujte svoje centrum pre zvyšovanie povedomia a objavte všetky fantastické aktivity, ktoré organizuje vaša krajina.

 Internet hrá kľúčovú rolu v komunikácii mladých ľudí. Ponúka široké možnosti pre sebavyjadrenie, keďže je bezprostredne a anonymne integrovaný v životoch nových technológií, avšak môže byť aj nebezpečný. Práve preto potrebujeme pomôcť mladým ľuďom existovať v tomto ustavičnom digitálnom svete a podporiť rodičov, aby zastávali dôležitú úlohu v digitálnych svetoch svojich detí.

V tento deň pripravujeme množstvo oceniteľných aktivít a zdrojov, najmä pre mladých ľudí – e-bezpečné karty, digitálny balíček a pracovný zošit, takže to nepremeškajte! Medzitým môžete taktiež sledovať video a stiahnuť si ďalšie zdroje z našej stránky (www.saferinternetday.org). A nezabudnite, „Internet je viac než hra, je to tvoj život!“

ďalšie informácie:

čo je to Insafe

Insafe je Európska sieť bezpečného internetu spolufinancovaná Európskou komisiou. Spája národné centrá v Európskej únii, Islande a Nórsku, ako aj partnerské organizácie v Argentíne, Austrálii a USA. Insafe podporuje užívateľov internetu aby profitovali z jeho používania a vyhli sa potenciálnym rizikám. ďalšie informácie sú prístupné na www.saferinternet.org alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

O Dni bezpečného internetu

Deň Bezpečného internet je súčasťou spoločného úsilia partnerov propagovať bezpečný internet pre všetkých jeho užívateľov, primárne mladých ľudí. Je organizovaný INSAFE-om v rámci Programu bezpečného internetu Európskej komisie.

eSlovensko, o.z.